חדרי ארונות מעוצבים – הפתרון המושלם לבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חדרי ארונות מעוצבים הם הפתרון האידיאלי לעיצוב הבית וארגונו. לאחר הקמת חדר ארונות מעוצב בבית, ניתן להרגיש באופן מידי בהבדל: כל הפריטים אשר אמורים להיות מאוחסנים בארונות כבר לא מפוזרים בחדרי הבית, הם מאוחסנים בארון. כמו כן, ניתן למצוא את הפריטים בקלות, משום שהם מאורגנים בצורה קפדנית ויעילה בתוך הארונות.

תכנון נכון של חדרי ארונות דורש תכנון מקצועי של החלל בחדר, כך שחדר הארונות יספק מענה אסתטי ופרקטי לאחסון.

אנשים רבים מקצים חלל ייעודי בבית עבור חדר הארונות. אם אתם מתכננים את חדר הארונות בתכנון הראשוני של הבית, או משנים את תכליתו של חדר קיים – תכנון חדר הארונות חייב להתבצע בחוכמה.
הדגשים בתכנון חדרי ארונות מעוצבים הם נגישות, נוחות ואסתטיות. חדר ארונות הוא חלל אחסון גדול, ובכדי להבטיח את הארגון והאסתטיות בחלל זה, יש לתת חשיבות רבה לדגשים הללו.
בבואכם לבחור ארונות בשביל חדרי ארונות מעוצבים, מומלץ לבחור ארונות בעלי דלתות הזזה, המבטיחים ניצול יעיל ונכון של חלל החדר וחוסכים במקום שתופסות דלתות הפתיחה, המצויות בארונות עם דלתות הנפתחות כלפי חוץ.

בחדר ארונות מעוצב, הארונות מספקים, באמצעות פרזול חדשני ואיכותי, מגוון פתרונות אחסון בתוך הארונות עצמם כדוגמת שטחים לאחסון המותאמים לאחסון של נעליים, תיקים, הלבשה תחתונה, חגורות, מצעים, עניבות ועוד. פתרון אחסון זה מאפשר לשמור על צורת הבגדים והמראה שלהם לאורך זמן.

כיצד ניתן לארגן חדרי ארונות מעוצבים בצורה נכונה?

ארגון נכון של חדרי ארונות מעוצבים, הכוללים ארונות הזזה, יעזור לכם לנצל את המקום הרב שבהם ואת אפשרויות האחסון הרבות המוצעות ולעצב גם את חדר הארונות בצורה מזמינה ויפה. להלן נפרט בפניכם את הדרכים הטובות ביותר והנכונות ביותר לארגון נכון של חדר הארונות שלכם.

 

 אלמנטים כפתרונות עזר נלווים

אחת הדרכים לנצל את יעילותו הרבה של חדר הארונות, היא באמצעות שימוש באלמנטים נלווים, כגון תאורה מתאימה. תאורה מתאימה חשובה בכדי שתוכלו לאתר את הפריטים השונים במהירות וביעילות.

ריהוט נוסף בחדר הארונות

מומלץ להשאיר את חדר הארונות ריק מרהיטים נוספים, משום שהם עשויים להקשות על הגישה לכל אחד מן הארונות שבחדר, במיוחד כשמדובר בחדר ארונות קטן.

 

שיטת ארגון לחדרי הארונות

כדאי לבחור בשיטת ארגון אחת ולפעול על פיה. לדוגמה, ניתן לארגן את הבגדים שבתוך הארונות על פי צבעים, על פי עונות השנה, או על פי מידת השימוש בהם. במידה ויש לכם חדר ארונות קטן, הכולל ארונות הזזה קטנים, מומלץ לבחור בשיטת ארגון הארון על פי העונות.

חדרי ארונות מעוצבים משנים את הצורה בה תארגנו ותאכסנו את המלתחה שלכם. כמו כן, הם משנים את הסדר והארגון בבית וכך תורמים לסגנון החיים האלגנטי שהנכם מעוניינים לעצב לפיו את הבית.