מערכות ישיבה פינתיות

סלון הוא לרוב החדר הגדול והראשי בבית, כך שמערכת ישיבה בסגנון פינתי היא פתרון מצוין העונה על צרכים רבים, כגון אסתטיקה, נוחות, ניצול מרבי של הסלון, מראה ייחודי ועוד. ניתן להתאים אותה לאופי הבית על ידי בחירה נכונה של צבע, סוג הבד, המרקם והגודל המתאים והכי חשוב איטלקי אמיתי כמו באולטימה.

סלון פינתי

סלונים פינתיים

סלונים פינתיים

הסלון שייך לכל יושבי הבית, עיצוב הסלון הוא לא עניין של מה בכך, בסלון אנו צרכים לרצות את יושבי הבית ולהתאים אותו לצרכים הקיימים בביתנו כגון ניצול שטח מלא והתאמה של גודל הסלון נוחות מראה ייחודי וכמובן קירבה, אז איך אפשר לגרום לסלון להיראות מעוצב בצורה נעימה, מודרנית ומזמינה, זו לא משימה קשה..

מערכת ישיבה פינתית

ברוב הבתים אזור הבילוי הגדול והראשי בבית הוא הסלון, כך שמערכת ישיבה בהרכב פינתי הן פתרון מצוין העונה על צרכים רבים, כגון ניצול כללי של גדול מרבי בסלון אסתטיקה, נוחות, מראה ייחודי וקרבה.

מערכות ישיבה בהתאמה אישית

למערכות הישיבה הפינתיות של אולטימה מגוון רחב של יחידות מהן ניתן להתאים את הגודל האידאלי בנוסף לחיבור לאופי הבית על ידי בחירה נכונה של צבע, סוג הכיסוי עור או בד העונה לדרישתכם כולל מרקם הכיסוי והגודל המתאים והכי חשוב איטלקי אמיתי כמו באולטימה.

טיפ לרכישת ספה פינתית

מומלץ לקבל סקיצה אפילו ביד חופשית פלוס את כל אפשרויות היחידות  של מערכת הישיבה בה בחרתם לטובת בדיקת המידות והתאמה של הרכב הפינה בהתאמה מושלמת לבית ועל מנת שלא תזמינו בטעות צד הפוך מההרכב הנדרש לביתכם..

למידע נוסף וייעוץ מקצועי
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מערכות ישיבה - אולטימה חנות רהיטים
WhatsApp chat

מבצע מטורף עד 35% הנחה

על הסלונים ומערכות הישיבה

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | בכפוף לתנאי השימוש

sale in ultima