מערכות ישיבה פינתיות

סלון הוא לרוב החדר הגדול והראשי בבית, כך שמערכת ישיבה בסגנון פינתי היא פתרון מצוין העונה על צרכים רבים, כגון אסתטיקה, נוחות, ניצול מרבי של הסלון, מראה ייחודי ועוד. ניתן להתאים אותה לאופי הבית על ידי בחירה נכונה של צבע, סוג הבד, המרקם והגודל המתאים והכי חשוב איטלקי אמיתי כמו באולטימה.

סלון פינתי

הסלונים הפינתיים שלנו

מערכות ישיבה פינתיות

הסלון שייך לכל יושבי הבית, עיצוב הסלון הוא לא עניין של מה בכך, בסלון אנו צרכים לרצות את יושבי הבית ולהתאים אותו לצרכים הקיימים בביתנו כגון ניצול שטח מלא והתאמה של גודל הסלון נוחות מראה ייחודי וכמובן קירבה, אז איך אפשר לגרום לסלון להיראות מעוצב בצורה נעימה, מודרנית ומזמינה, זו לא משימה קשה..

ברוב הבתים אזור הבילוי הגדול והראשי בבית הוא הסלון, כך שמערכת ישיבה בהרכב פינתי הן פתרון מצוין העונה על צרכים רבים, כגון ניצול כללי של גדול מרבי בסלון אסתטיקה, נוחות, מראה ייחודי וקרבה. למערכות הישיבה הפינתיות של אולטימה מגוון רחב של יחידות מהן ניתן להתאים את הגודל האידאלי בנוסף לחיבור לאופי הבית על ידי בחירה נכונה של צבע, סוג הכיסוי עור או בד העונה לדרישתכם כולל מרקם הכיסוי והגודל המתאים והכי חשוב איטלקי אמיתי כמו באולטימה.

טיפ לרכישת ספה פינתית

מומלץ לקבל סקיצה אפילו ביד חופשית פלוס את כל אפשרויות היחידות של מערכת הישיבה בה בחרתם לטובת בדיקת המידות והתאמה של הרכב הפינה בהתאמה מושלמת לבית ועל מנת שלא תזמינו בטעות צד הפוך מההרכב הנדרש לביתכם..

WhatsApp chat

בחרו את המבצע הכי טוב עבורכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | עד 1000 יחידות
| עד סוף החודש או עד גמר המלאי | כפוף לתקנון

sale in ultima

עד 25% הנחה

קטלוג 2020

עד 50% הנחה

על התצוגה ועודפי יבוא

טרייד אין - עד 3000 ש"ח
החזר על הסלון הישן

השאירו פרטים וקבלו את ההטבה:

כפוף לתקנון | עד סוף החודש

מבצע מיוחד עד 50% הנחה על הסלונים ומערכות הישיבה