מזרנים

אין כמו לחזור הביתה אחרי יום עבודה ולראות את המיטה היוקרתית. יחד עם זאת, יש משהו עוד יותר מיוחד והכי חשוב- לישון על אחד המזרנים המשובחים והיוקרתיים של חברת אולטימה. הצוות המסור של אולטימה ליקט את מיטב המוחות לטובת יצירה של קו מזרני על שיוצרים את שנת הלילה שלכם לשינה מושלמת בריאה ורציפה. כל זה מתבצע בעזרת חומרי גלם משובחים והנדסת אנוש.

צוות אולטימה לא מפסיקים לשקוד על הפיתוחים האחרונים במזרנים, כדי להביא את הטוב ביותר לגב שלכם.

מזרנים זוגיים

קטלוג מזרונים זוגיים

מזרון אורטופדי

אתם מוזמנים להיכנס לעולם השינה של אולטימה . לנסות, להתנסות, בקו המזרנים הכי מוצלחים, הכי איכותיים, מזרנים עם אפקט הרחיפה, מזרני אולטימה יעזרו לכם לישון היטב ולהתעורר בבוקר רעננים ונמרצים עם חיוך, כזה שרק שינה מושלמת על מזרון איכותי וטוב יכולה להביא.

אז מה תמצאו אצלנו באולטימה? את קו המזרנים הכי מוצלחים, הכי איכותיים, כאלה שיעזרו לכם לישון היטב ולהתעורר בבוקר רעננים ונמרצים עם חיוך, כזה שרק שינה מושלמת על מזרון איכותי וטוב יכולה להביא. אתם מוזמנים לבוא, להתרשם, לעצום עיניים לרגע ולהבין על מה כולם מדברים. אולטימה עושה שימוש בטכנולוגיה המובילה והמתקדמת  של חברת SIX STARES ואתם מוזמנים להשתרע על המזרן ולתת לנוחות והאיכות לדבר בעד עצמה.

מזרן זוגי אורטופדי מבית אולטימה

כשאתם מפרגנים לעצמכם  מיטה ומזרן  באולטימה אתם יכולים לישון רגועים בלילה בנוחות, ברגיעה ובידיעה שביצעתם עסקה טובה ומשתלמת.

ולא לשכוח: שיום טוב מתחיל קודם בשינה עמוקה, נעימה שנכנסים למיטה ופשוט עוצמים עיניים ו… נרדמים (:

*לצפייה בתעודת האחריות >>

https://www.ultimamoda.co.il/mattress-warranty

לייעוץ מקצועי השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מערכות ישיבה - אולטימה חנות רהיטים