מזרנים

אין כמו לחזור הביתה אחרי יום עבודה. לראות המיטה היוקרתית ויש משהו עוד יותר מיוחד והכי חשוב שזה לישון על אחד המזרנים המשובחים והיוקרתיים של חברת אולטימה , מזרנים שהצוות המסור של אולטימה ליקט את מיטב המוחות  לטובת יצירה של קו מזרני על שיוצרים את שנת הלילה שלכם שינה מושלמת בריאה ורציפה. כל זה מתבצע בעזרת חומרי גלם משובחים והנדסת אנוש.

צוות אולטימה לא מפסיקים לשקוד על הפיתוחים האחרונים במזרנים, כדי להביא את הטוב ביותר לגב שלכם.

מזרנים זוגיים

קטלוג מזרונים זוגיים

מזרון אורטופדי

אתם מוזמנים להיכנס לעולם השינה של אולטימה . לנסות, להתנסות, בקו המזרנים הכי מוצלחים, הכי איכותיים, מזרנים עם אפקט הרחיפה, מזרני אולטימה יעזרו לכם לישון היטב ולהתעורר בבוקר רעננים ונמרצים עם חיוך, כזה שרק שינה מושלמת על מזרון איכותי וטוב יכולה להביא.

אתם מוזמנים לבוא, להתרשם, לעצום עיניים לרגע ולהבין על מה כולם מדברים שעושה שימוש בטכנולוגיה המובילה כרגע טכנולוגיה המתקדמת  של חברת SIX STARS  טכנולוגיה מתקדמת ומותאמת בדיוק לצרכים שלכם איכותיים וידידותיים לסביבה ואתם מוזמנים לבוא, להתרשם בעצמכם, להשתרע על המזרן ולתת לנוחות והאיכות לדבר בעד עצמה. ולמצוא את השינה המושלמת שהגוף והנפש שלכם זקוקים לו.

מזרן זוגי אורטופדי מבית אולטימה

כשאתם מפרגנים לעצמכם  מיטה ומזרן  באולטימה אתם יכולים לישון רגועים בלילה בנוחות, ברגיעה ובידיעה שביצעתם עסקה טובה ומשתלמת.

ולא לשכוח: שיום טוב מתחיל קודם בשינה עמוקה, נעימה שנכנסים למיטה ופשוט עוצמים עיניים ו… נרדמים (:

*לצפייה בתעודת האחריות >>

https://www.ultimamoda.co.il/mattress-warranty

לייעוץ מקצועי השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מערכות ישיבה - אולטימה חנות רהיטים
WhatsApp chat