פינות אוכל נפתחות

פינת האוכל הוא אחד החללים החשובים בבית, חשוב יהיה בעיקר נוח אך גם חלק עיצובי ,  בעיקר כשמדובר בלב והמוקד של כל בית.

לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם עם מגוון פינות אוכל איכותיות בהתאמה- עגולות, נפתחות, מלבניות ועוד, הטאץ שיוסיף סטייל וטעם עיצובי לכל בית.

פינות האוכל המודרניות והקלאסיות ,בבחירה נכונה יכולות להוסיף הרבה לעיצוב של הבית והאזורים הציבוריים. פינות אוכל נפתחות צוברות תאוצה בקרב הקהל הישראלי שאוהב לארח תמיד.

אצלנו ברשת אולטימה תמצאו פינות אוכל יוקרתיות ומרשימות ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות שאין שנייה לה. אנו מציעים ללקוחותינו ליהנות ממבחר פינות אוכל מעוצבות בהתאם לטעם האישי שלכם ולצרכיכם הייחודיים. צרו עימנו קשר על מנת למצוא מתוך מגוון עצום של פינות אוכל את ההעדפה האישית שלכם.

 

פינות אוכל נפתחות

פינות אוכל מעוצבות

פינות אוכל מעוצבות ויוקרתיות

רוצים איטלקי אמיתי בפינת האוכל? בעיקר כשמדובר בלב והמוקד של כל בית. לנו יש את הפיתרון המושלם עבורכם עם מגוון פינות אוכל בהתאמה, מעוצבות, עגולות, נפתחות, מלבניות ועוד

פינות האוכל הישראליות צוברות תאוצה. לאחר שנים בהן המטבח הישראלי היה סגור מאחורי דלתות, השנים האחרונות מביאות עמן בשורה מרעננת: עיצוב בגישת ה”אופן ספייס” הכוללת המון מרחב, היעדר גבולות בין חדרים וגישה נוחה לכל מקום בבית. פינות אוכל מעוצבות פותרות את הבעיה של צפיה בטלוויזיה בזמן אכילה ובשנים האחרונות, פינות אוכל איטלקיות מעוצבות הפכו לחדר ישיבות וקיום פגישות אצל רבים.

פינות אוכל איטלקיות יוקרתיות

אצלנו ב”אולטימה” תמצאו פינות אוכל יוקרתיות ומרשימות ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות שאין שנייה לה. אנו מציעים ללקוחותינו ליהנות ממבחר פינות אוכל מעוצבות בהתאם לטעם האישי שלכם ולצרכיכם הייחודיים. צרו עימנו קשר על מנת למצוא מתוך מגוון עצום של פינות אוכל איטלקיות את ההעדפה האישית שלכם.

מבצע ענק

1000 ש"ח הנחה

על כל יחידות הקיר, פינות אוכל, מזנונים, ספריות וחדרי שינה...

מבית קולומביני

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם...

חיפה | נתניה | ראשון לציון | רחובות | באר שבע

כפוף התקנון | המבצע תקף על מוצרי קולומביני | ט.ל.ח