ספות נפתחות למיטה

באולטימה פיתחנו קו של פתרונות אירוח ושינה. הדגמים המעוצבים מתאימים לשינה יומיומית עם ישיבה ארגונומית כך שהישיבה על היחידה בה מאוחסנת המיטה נוחה בדיוק כביחידה שאין בה מנגנון מיטה.

קטלוג ספה נפתחת למיטה

לכולנו יש אורחים המגיעים ללון, בין אם זה משפחה מחו"ל שבהתראה די קצרה, מודיעים כי הם מגיעים אלינו או אורחים שפשוט קפצו לבקר. חשוב כי נמצא מהר את פתרונות האירוח שיתאימו לכמה אנשים. לרשת אולטימה המתמחה בפתרונות שינה ניתן למצוא ספות שלא יתפסו חלל רב בדירה או בבית שלנו  נוחות לישיבה יום יומית וגם שתשמש כספת אירוח הנפתחות למיטת שינה, כך שיהיה נוח גם לנו וגם לאורחים.

פתרונות אירוח – סלון נפתחת למיטה

ברשת אולטימה שמתמחה בפתרונות אירוח פותח קו מיוחד זה וניתן למצוא מעל 20 דגמים של ספות נפתחות המיועדות לספות אירוח שמחוברות למערכת ישיבה פינתית או לסלון רגילה שנפתח למיטה, הפתיחה והסגירה של ספות אירוח קלה ונוחה ומנגנון המיטה העשוי מתכת חבוי בתוך המערכת ישיבה.

אחריות – לכל מנגנוני המיטה העשויים ממתכת אחריות למשך 5 שנים מלאות.

חשוב – שילוב של הנדסת שינה עם ישיבה ארגונומית נוחה ומדהימה שלא נפגמת בעת הישיבה על הסלון שבתוכו יש יחידה ובה מאוחסנת המיטה, בדיוק כביחידה שאין בה מנגנון מיטה. לשינה בריאה, נוחה וידידותית לסביבה.

בקו מוצרים זה מצורף מזרנים עבים ונוחים בעובי של 14 עד 18 ס"מ המכוסים  בבדים אנטי אלרגניים מסוג אלוורה המתאימים לשינה יומיומית בריאה ונוחה.

טיפ לבחירת ספה נפתחת למיטה

מומלץ לבדוק את קלות הפתיחה והסגירה של מנגנון המיטה לאחר פתיחת המיטה  לא להתבייש ולשכב על המזרן למשך 10 דקות והכי חשוב לברר מה האחריות על מנגנון המיטה!!!

למידע נוסף וייעוץ מקצועי
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מערכות ישיבה - אולטימה חנות רהיטים
WhatsApp chat

מבצע מטורף עד 35% הנחה

על הסלונים ומערכות הישיבה

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | בכפוף לתנאי השימוש

sale in ultima

טרייד אין - עד 3000 ש"ח
החזר על הסלון הישן

השאירו פרטים וקבלו את ההטבה:

כפוף לתקנון | עד סוף החודש