ספות נפתחות למיטה

פיתחנו קו של פתרונות אירוח ושינה לאזור סלון הבית. הדגמים המעוצבים מתאימים לשינה יומיומית עם ישיבה ארגונומית כך שהישיבה על היחידה בה מאוחסנת המיטה נוחה בדיוק כביחידה שאין בה מנגנון מיטה. 

אנו מציגים ספות הנפתחות למיטה עם המנגנונים האיכותיים ביותר בארץ, מגוון ספות נפתחות לבחירתכם… 

ספה נפתחת למיטה

ספה נפתחת למיטה

לכולנו יש אורחים המגיעים ללון, בין אם זה משפחה מחו”ל שבהתראה די קצרה, מודיעים כי הם מגיעים אלינו או אורחים שפשוט קפצו לבקר. חשוב כי נמצא מהר את פתרונות האירוח שיתאימו לכמה אנשים. לרשת אולטימה המתמחה בפתרונות שינה ניתן למצוא ספות שלא יתפסו חלל רב בדירה או בבית שלנו  נוחות לישיבה יום יומית וגם שתשמש כספת אירוח הנפתחות למיטת שינה, כך שיהיה נוח גם לנו וגם לאורחים.

פתרונות אירוח – סלון נפתחת למיטה

ברשת אולטימה שמתמחה בפתרונות אירוח פותח קו מיוחד זה וניתן למצוא מעל 20 דגמים של ספות נפתחות המיועדות לספות אירוח שמחוברות למערכת ישיבה פינתית או לסלון רגילה שנפתח למיטה, הפתיחה והסגירה של ספות אירוח קלה ונוחה ומנגנון המיטה העשוי מתכת חבוי בתוך המערכת ישיבה.

אחריות – לכל מנגנוני המיטה העשויים ממתכת אחריות למשך 5 שנים מלאות.

חשוב – שילוב של הנדסת שינה עם ישיבה ארגונומית נוחה ומדהימה שלא נפגמת בעת הישיבה על הסלון שבתוכו יש יחידה ובה מאוחסנת המיטה, בדיוק כביחידה שאין בה מנגנון מיטה. לשינה בריאה, נוחה וידידותית לסביבה.

בקו מוצרים זה מצורף מזרנים עבים ונוחים בעובי של 14 עד 18 ס”מ המכוסים  בבדים אנטי אלרגניים מסוג אלוורה המתאימים לשינה יומיומית בריאה ונוחה.

טיפ לבחירת ספה נפתחת למיטה

מומלץ לבדוק את קלות הפתיחה והסגירה של מנגנון המיטה לאחר פתיחת המיטה  לא להתבייש ולשכב על המזרן למשך 10 דקות והכי חשוב לברר מה האחריות על מנגנון המיטה!!!

למידע נוסף וייעוץ מקצועי
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מערכות ישיבה - אולטימה חנות רהיטים
WhatsApp chat

מבצע עד 60% הנחה

על הסלונים ומערכות הישיבה

השאירו פרטים והגיעו לסניף הקרוב

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | בכפוף לתנאי השימוש

הסניפים שלנו: ראשון לציון, רחובות, באר שבע, חיפה.

SALE in Ultima

מבצע קיץ
באולטימה רהיטים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | כפוף לתקנון

רוכשים מערכת ישיבה

ומקבלים מתנה יוקרתית

רוכשים מערכת ישיבה

זיכוי של עד 3000 ש"ח
על מערכת הישיבה הישנה