מערכות ישיבה מעור

אולטימה מביאה לארץ את הבשורה החמה ביותר בתחום מערכות הישיבה מעור איכותי, סלון איטלקי אמיתי, באימוץ טרנדים הבינלאומיים של מיטב מעצבי איטליה ומשלבת את הטכנולוגיות והפיתוחים החדישים ביותר.

אנו מציגים מגוון סלוני עור אמיתי ואיטלקי: סלון עור ישר / פינתי / עם רקליינר ואפילו נפתח למיטה…  

סלוני עור

סלון מעור

סלונים מעור

רשת אולטימה מייבאת מאיטליה את הבשורה החמה ביותר בתחום מערכות הישיבה  בריפוד עור משובח, איכותי, עבה ופרקטי.  לדוגמא משפחת העורות  ‘Spessorato’ בה ניתן לקבל את מערכות הישיבה בנראות וברכות וייחודיות שמעניק לה העור האיכותי. יחד עם זאת עוביו של העור  כ – 1.2-1.4 מ”מ ותכונותיו מאפשרים הגנה  מרבית ושימוש פקרטי במערכת הישיבה שמרופדת בו.

סלון עור איטלקי

משפחת העורות  ‘ORNELLA’  היא ללא ספק ” היהלום שבכתר”. עור משובח במרקם  מעובה במיוחד שמיוצר עם שתי שכבות הגנה במגוון צבעים גדול  בעובי של  1.6-1.8 מ”מ. עור איכותי ועבה זה שומר על צורתו לאורך זמן, פרקטי לשימוש גם בבתים עם ילדים קטנים, קל לניקוי ובעל מראה יוקרתי ומודרני.

סלונים מעור איכותי אמיתי

איכויות העורות של הסלונים מעניקים ללקוחתינו אחריות של 2 שנים (שנתיים) על העור וזה מופיע בתעודת אחריות המפוארת של רשת אולטימה. הצבעים של העורות הטבולים נבחרים מתוך טרנדים הבינלאומיים של מיטב מעצבי איטליה ומשלבת את הטכנולוגיות והפיתוחים החדישים ביותר .

מערכות ישיבה מעור בהתאמה אישית

אולטימה נותנת ללקוחתה לבחור בדיוק את סוג הבד והצבע שהם מעוניינים, בנוסף יש אפשרות לבחור את הגודל של מערכת הישיבה לפי גודל הבית. כל מערכת ישיבה ניתן לקבל בריפוד של עור מלא ואיכותי / בד טכנולוגי דוחה כתמים קשים ומתאים לחיות מחמד בבית / שילוב של עור ובד.

טיפ לרכישת סלון מעור אמיתי

מעבר למראה הסלון ולדברי המוכר יש לבדוק מה האחריות בפועל  אותה אתם מקבלים על העור בכתב ועדיף במסמך רשמי של החברה ולא בעל פה.

למידע נוסף וייעוץ מקצועי
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מערכות ישיבה - אולטימה חנות רהיטים