טיפים לשדרוג חדר השינה

טיפים לשדרוג חדר השינה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חדר השינה שלנו הוא בין החדרים המושקעים כמעט בכל בית ולא בכדי. אנו מחפשים בו את השקט ואת השלווה, מקום שבו נוכל לישון וליהנות מכמה שעות של פסק זמן אמיתי. את חדר השינה ניתן לעצב ולשדרג באמצעות אלמנטים שונים וגם באמצעות רהיטים, כמו מיטה מרופדת, שידה יפה, שטיחון על הרצפה ועוד. רגע לפני הקיץ, זה הזמן להפוך את חדר השינה לקצת יותר מיוחד, מכפי שהיה קודם לכן. 

איך עושים את זה? הנה כמה טיפים לשדרוג חדר השינה:

חדרי ארונות מעוצבים
  1. אל תעמיסו בפריטים – בין אם חדר השינה שלכם גדול ומרווח ובין אם לאו, הקפידו שלא להעמיס עליו בפריטים שונים. גם אם אתם רוצים להפוך אותו להרבה יותר מושקע ויפה מכפי שהיה קודם לכן, פחות, במקרים כאלה, זה הרבה הרבה יותר. יש לכם מיטה מרופדת זוגית בחדר או רוצים לקנות אחת כזו? שתי שידות לצידה בהחלט תעשנה את העבודה. לא צריך יותר מכך. כמובן שאם החדר מרווח מספיק, אפשר לרכוש גם ארון גדול או ארונית עם מספר מדפים, כתוספת לשידות.
  2. שלבו צבעים שונים – הצבע תופס תפקיד חשוב ומרכזי מאד בשדרוג כל חדר, לרבות חדר השינה. נכון, מכיוון שישנים בחדר, חשוב שהצבעים יהיו נעימים ורגועים יחסית, אך אין הכוונה כאן בהכרח שהצבע היחיד שבו צריך להיות לבן. חדר שינה יכול להיות צבעוני אם מקפידים על התאמה נכונה בין הצבעים. הלבן או צבע בהיר אחר יכול להיות המוטיב המרכזי, אך לצדו אפשר לשלב נגיעות עדינות של צבעים נוספים, המגיעים בתצורת אלמנטים קטנים, שישולבו גם הם בחדר. שטיחים צבעוניים, וילון צבעוני אולי או נרות ריחניים משלל צבעים.
  3. התייחסו לגודל החדר – גודל החדר הוא פרמטר שחובה לקחת בחשבון כשמשדרגים אותו. הדבר נכון הן לבחירת המיטה, אם אתם רוצים לקנות אחת חדשה, הן באשר לבחירת השטיחים, השידות וכל אלמנט אחר. אם חדר השינה שלכם לא גדול, תוכלו לשוות לו תחושה של מרחב גדול יותר על ידי שילוב של אלמנטים/רהיטים בצבעים בהירים. אם חדר השינה מרווח וגדול מאד, זה הזמן להתפרע ולשלב בו שלל של אפשרויות שונות. במקרה הזה אתם כמעט ולא מוגבלים ויכולים לעשות ככל העולה על רוחכם.
  4. מהו הסגנון העיצובי השולט בבית – חדר השינה הוא חלק בלתי נפרד מהבית כולו. ולכן, כשמשדרגים אותו חשוב שהסגנון העיצובי שבו יתאים לסגנון העיצובי של כל הבית. ולכן, כאשר אתם בוחרים רהיטים לחדר השינה, כמו מיטה מרופדת, שידות, וילונות, שטיחים וקישוטים אחרים, הקפידו על שפה עיצובית זהה וכזו שמתאימה לשפה העיצובית של הבית שלכם. וודאו שכל האלמנטים שאתם בוחרים לחדר השינה שלכם יוצרים גם את האווירה המתבקשת, זו שבה אתם מעוניינים.
WhatsApp chat

מבצע קיץ
באולטימה רהיטים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | כפוף לתקנון

רוכשים מערכת ישיבה

ומקבלים מתנה יוקרתית

רוכשים מערכת ישיבה

זיכוי של עד 3000 ש"ח
על מערכת הישיבה הישנה