מטבחים

מטבחים שמציעה אולטימה, משתלבים בהרמוניה עם חלל הבית בזכות שילוב של טכנולוגיה, תכנון מודולרי, חומרים וצבעים, ונוחות מקסימאלית. לנו יש את הפיתרון האולטימטיבי לעיצוב מטבח בסגנון איטלקי מודרני, כפרי וקלאסי .

חולמים על מטבח בעיצוב אישי

כבר שנים שמטבח הוא אינו רק מקום שמכינים בו רק לאכול אלא מקום שמייצג את בעליו בין אם הם מבשלים או לא מבשלים במטבח ולכן ההתייחסות לעיצוב המטבח חשובה לאין ערוך.

רשת אולטימה הנה הנציגה הבלעדית של קולומביני החברה הגדולה באיטליה ובאירופה לייצור מטבחים שלה 3 קווי ייצור:

  • COLOMBINI CASSA
  • FBL
  • ROSSANA

רשת אולטימה מביאה לכם רק את הטוב ביותר

ברשת אולטימה אנו  מציעים לכם את המבחר גדול ביותר בארץ מבחר של 120 דגמי מטבחים מודרניים וקלאסים המאופיינים עם עקרונות העיצוב הנכון, תוך שלא מתפשרים על סטייל ויוקרה ובין אם אתם לפני  שיפוץ או לפני כניסה לבית חדש אנו בטוחים שאחד מהמטבחים הללו יתאים לכם !.

בשבילכם – רק הטוב ביותר

חברת קולומביני משתמשת בחומרי גלם באיכות גבוהה ביותר שבין היתר תוכל למצוא את האלומיניום ואת הזכוכית שכיום נחשבים לשיא הקידמה כולל כל החידושים החל מקולטי אדים המשוכללים ביותר הקיימים בתחום , דרך מוצרי הפרזול המתקדמים ביותר של החברות המובילות בעולם  ועד למכשירי החשמל החדישים ביותר שיוכלו להפוך את השהות במטבח לפונקציונליות מיטבית בהתאמה מלאה לצרכים שלכם

. על מנת לקבל את התוצאה האופטימלי יש לשקלל נתונים רבים   תוצאה שעונה על הצרכים שלכם בדיוק ומודעת לקווי העיצוב העכשוויים, לכן יש להפקיד את תכנוהן מטבח בידי הטובים ביותר בחברת קולומביני היא חברה שמובילה את המגמות החדשות ביותר בעולם עיצוב המטבחים ולכן בטוח שאתם תקבלו את המטבח האידאלי העכשווי ביותר .

עיצוב מטבחים זו משימה הדורשת ידע ומומחיות ברמה הגבוהה ביותר, על מנת שתוכלו להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של רשת אולטימה  אתם צריכים להפקיד את עיצוב המטבח בידי מומחים ולכן בין השירותים שאנו מעמידים לרשותכם בתחום עיצוב מטבחים, עומדת גם האפשרות לתאם פגישה עם מעצב פנים שיגיע ישירות אל ביתכם יתאים לכם את הסגנון העיצובי המתאים ביותר ויבצע והדמיה חינם – לפגישה צלצלו לרשת אולטימה ונציג שלנו יגיע לביתכם.

WhatsApp chat