מערכות ישיבה פינתיות זה הסטייל החדש

עולם עיצוב הפנים עובר שינויים רבים בשנים האחרונות והלקוחות שלו מרוויחים רבות משינויים אלה. התחום של מערכות ישיבה ועיצוב הסלון הפך למעניין מאד וכזה שיש בו הרבה מאד אפשרויות מרתקות לעצב כל סוג של חלל בדרך הטובה והמתאימה ביותר לכל לקוח ולכל משפחה. 

אחד החידושים שהתפתחו בשנים האחרונות הוא מערכות ישיבה פינתיות, כאלה שאין בהן רווח בין חלקי הישיבה הניצבים זה לזה ומדובר בעצם במערכת ישיבה אחת בעלת זווית של כ- 90 מעלות. מה שהיה נראה כטרנד בלבד הפך להיות מבוקש ונפוץ מאד ובעצם נקבע סטייל חדש ופופולרי – מערכות הישיבה הפינתיות.

מה יש לדעת על מערכות הישיבה הפינתיות?

כאמור – כעת, כשצרכני הסלונים החדשים ומערכות הישיבה ראו כי טוב, אין ברירה אלא להמשיך עם מה שהתחיל כטרנד ולאפשר ללקוחות מגוון רחב ככל האפשר של בחירה נוחה. כך אפשר כיום לעצב סלון ממש בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח, לכל משפחה ומשפחה והכי חשוב – לכל סגנון עיצוב בכל בית או דירה. אפשר לבחור את סוג הריפוד, את הצבע או הגוון וחשוב לא פחות – את המידות של מערכת הישיבה.

בדרך זו אפשר וכדאי לנצל את החלל באופן מלא בלי שיהיו בו אזורים שאי אפשר יהיה לעשות בהם שימוש ויהיו מבוזבזים.

מהם היתרונות של מערכת ישיבה פינתית?

אמנם כיום אפשר למצוא מערכות סלון פינתיות בבתים רבים אך ללא ספק בכל בית היא תיראה אחרת ואין דמיון בין בית אחד לשני. לעיתים נדמה שהיתרונות של המערכות הפינתיות די ברור ואינטואיטיבי – אין צורך ביותר מחלק אחד שיהווה את הסלון השלם, קל יותר לנקות את הספה, החלל כולו נראה חמים, נעים ומזמין יותר ויש מקום ישיבה או שכיבה של יותר אנשים בעת ובעונה אחת. עם כל כך הרבה יתרונות בהחלט אפשר להבין מדוע אנשים נהנים מהמערכות הפינתיות ולמה הן כל כך מבוקשות. כאשר יש את האפשרות להתאים את המידות בדיוק למידות של הסלון שבבית אפשר להחליט על אותו המקום כמו שהיה הסלון הקודם או לבחור לבצע שיני מהותי בסלון כולו ולשנות את הכיוונים של מערכת הישיבה, הטלוויזיה והשולחן.

בחירה חשובה שצריך להקדיש לה זמן!


לא פשוט לבחור מערכת ישיבה לסלון אבל לא מומלץ להקל בזה ראש. מדובר בהוצאה כספית לא קטנה ובדרך כלל כל משפחה הייתה רוצה שהסלון המעוצב יחזיק מעמד כמה שיותר זמן. כדאי גם לקבל מהמוכר הנחיות מדויקות לשמירה על הספות או הריפוד וכמובן להיזהר מלכלוך שלו. כך ללא ספק הסלון יחזיק מעמד הרבה מאד שנים וישרת נאמנה את בני המשפחה שישמחו להפוך את הסלון המעוצב החדש למרכז הבילוי המשפחתי, בו ביחד הם מעבירים את הזמן בנעימים.

WhatsApp chat

מבצע קיץ
באולטימה רהיטים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | כפוף לתקנון

רוכשים מערכת ישיבה

ומקבלים מתנה יוקרתית

רוכשים מערכת ישיבה

זיכוי של עד 3000 ש"ח
על מערכת הישיבה הישנה