איך לבחור פינת אוכל מעוצבת?

איך לבחור פינת אוכל מעוצבת?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עד לפני כמה שנים פינת האוכל הייתה שולחן וכיסאות ותו לא. לא הרבה אנשים הקדישו מחשבה או תשומת לב לאופן המראה של פינת האוכל ואפילו לא התאימו את הרהיטים לחפצי נוי או פריטים אחרים שממוקמים בסמוך לפינת האוכל. כיום המצב שונה באופן מהותי. אפשר להשיג כיום פינת אוכל מעוצבת שתתאים לכל סגנון עיצוב ולכל טעם אישי של כל משפחה או לקוח. בשנים האחרונות ידוע שפינת האוכל היא מקום מיוחד במינו בבית, המקום שבו בני המשפחה מתאספים כדי לשבת ולאכול ארוחות בצוותא, זמן איכות משפחתי שהערך שלא לא יסולא בפז.

כשאנשים מתכוונים לקנות פינת אוכל כיום הם בוחנים לא מעט דגמים ואפשרויות, על מנת למצוא את פינת האוכל המתאימה ביותר לצרכים והמטרות שלהם וכמובן לטעם האישי. אנשים רבים מעדיפים ריהוט איטלקי שיש בו גם איכות גבוהה וגם אפשרויות עיצוב מגוונות ובמקרים רבים הם יכולים ממש להרגיש כאילו עיצבו בהתאמה אישית את פינת האוכל שלהם. בנוסף לכך, רהיטי פינת אוכל לא חייבים לכלול אך ורק ושלחן וכיסאות אלא גם רהיטים משלימים כמו מדפים, חפצי נוי או שילוב עם צבע קיר שמחמיא לפינת האוכל והופך את החלל כולו למיוחד.

פינות אוכל נפתחות

איך לבחור פינת אוכל מעוצבת?

אין ספק שלשאלה זו יש תשובות רבות, שכן לכל לקוח או משפחה יש את הדברים שחשובים להם. חומרי הגלם העיקריים שמהם עשויות פינות האוכל כיום הם סוגים שונים של עץ וכמובן גוונים שונים או תערובות של עצים שונים. פינת אוכל מודרנית תהיה כזאת שסוגי מתכות שונים ישלטו בה והמראה שלה ייראה פחות חמים ונעים. אפשר להחליט על צבע אחיד של השולחן והכיסאות או לתת לדמיון להתפרע ולהפוך את אזור פינת אוכל לצבעוני, נועז ושובב.

תכונה נוספת וחשובה לא פחות היא צורת השולחן – מרובע, מלבני, עגול, אליפטי או אפילו משושה. האם המידות תהיינה סטנדרטיות או מיוחדות? תמיד כדאי לבחור בשולחן שאפשר להאריך או להגדיל וכך הוא יוכל להכיל יותר סועדים סביבו. כאשר שמים לב לכל התכונות החשובות האלה – אין ספק שלבסוף תיבחר פינת האוכל המתאימה ביותר והיא גם תחזיק מעמד במשך שנים רבות – פרק זמן לא מבוטל של יצירת חוויות משפחתיות סביב השולחן, בין אם בזמן ארוחה ובין אם בזמן חברתי משפחתי.

פינת אוכל מעוצבת יכולה להשפיע על החלל כולו של המטבח או האזור שבו היא ממוקמת. לא בכדי אנשים מקדישים יותר תשומת לב והתייחסות לפינת האוכל, פשוט כי הם רוצים שהמראה יהיה מושלם ולא פחות. כל אחד ירצה שבני המשפחה ירגישו בנוח בפינת האוכל ויגיעו אליה כדי לשבת בנוח, לשוחח, להכין שיעורי בית או כדי להעביר זמן בילוי משותף עם בני משפחה אחרים.

לבחירת פינת האוכל החדשה שלכם – היכנסו לכאן.

WhatsApp chat

מבצע קיץ
באולטימה רהיטים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | כפוף לתקנון

רוכשים מערכת ישיבה

ומקבלים מתנה יוקרתית

רוכשים מערכת ישיבה

זיכוי של עד 3000 ש"ח
על מערכת הישיבה הישנה