5 סימנים שאתם צריכים להתחדש במערכת ישיבה חדשה

5 סימנים שאתם צריכים להתחדש במערכת ישיבה חדשה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסלון הוא מרכז החיים של הבית, הלב הפועל של כל משפחה. בחלק זה של הבית מתקבצים בני המשפחה למפגשים חברתיים, לשיח משותף או להעברת זמן איכות במשחק, שיחה או צפייה בטלוויזיה. בשל היותו כשה – הסלון חייב להיות מורכב מפריטי ריהוט שיהיה נוח להעביר בהם את הזמן הזה, שיהיו איכותיים וכמובן מעוצבים ויפים כך שיתאימו לסגנון העיצובי של החלל כולו וגם של שאר אזורי הבית. מכיוון שלכל אדם יש ספות או כורסאות בסלון – איך אפשר לדעת שהגיע הזמן להחליף אותם? 

להלן כמה סימנים שעשויים לסייע בקבלת ההחלטה אודות קנייה של מערכת ישיבה חדשה:

סלוני עור
  • בלאי וסימנים חיצוניים – מכיוון שרהיטים רבים וביניהם גם מערכות ישיבה נוטים להישחק מהר יותר מרהיטי סלון אחרים – יהיה קל מאד להבחין בסימני השחיקה והבלאי הטבעי. מרגישים שהספה שוקעת? כנראה שזה הזמן להחליף אותה.
  • כתמים שלא יורדים – כל הורה לילדים, בלי קשר לגילאים שלהם יודע שמערכת הישיבה לא יכולה להתחמק ממאכלים או חומרים שונים שילכלכו אותה. במקרים מסוימים הכתמים עלולים להיות קשים או בולטים במיוחד ואז אין ברירה אלא להחליף את מערכת הישיבה כולה.
  • החלפת העיצוב בבית – מערכות ישיבה לא תמיד מתאימות לכל סגנון של עיצוב. במקרים רבים בני המשפחה מבצעים שינויים מהותיים בעיצוב של חלל הסלון או של הבית וביחד איתו צריך גם להחליף את מערכת הספות ושולחן הסלון, שכן היא לא תתאים יותר.
  • שינויים משפחתיים – כאשר יש במשפחה ילדים קטנים רצוי לא לבחור בספות בעלות גוון בהיר או כאלה עשויות מסוגי בד שונים. הילדים גדלו? עכשיו אפשר (וכדאי!) להחליף את מערכת הישיבה לאחת טובה ויוקרתית יותר שתתאים לשינויים שחלים בקרב כל בני המשפחה.
  • תחושה אישית – עם הזמן אנשים רבים לעיתים חשים שנמאס להם ממערכת הישיבה הקיימת והם רוצים לשנות, להחליף או לגוון. אין טעם להתווכח עם התחושות הפנימיות, שכן החלפה של מערכת הישיבה עשויה להתברר כמהלך חכם שישנה באופן מהותי את כל הסלון.

רכישה של מערכת ישיבה חדשה היא צעד מבורך ומרגש, שכן יש בו לא מעט שינויים. הסלון כולו יקבל פנים חדשות והגיוון יעשה לכל בני המשפחה רק טוב. חשוב לזכור שלפעמים מתעוררות תחושות של רצון ותו לא להחליף את מערכת הישיבה ולא צריך לחפש לשם כך שום סיבות או תירוצים אמתיים.

WhatsApp chat

מבצע קיץ
באולטימה רהיטים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | כפוף לתקנון

רוכשים מערכת ישיבה

ומקבלים מתנה יוקרתית

רוכשים מערכת ישיבה

זיכוי של עד 3000 ש"ח
על מערכת הישיבה הישנה