מערכות ישיבה מעור איטלקי

אולטימה מייבאת מערכות ישיבה מעור באיכות הגבוהה ביותר בהתאמה לטעם הישראלי. מערכות ישיבה ע"פ אולטימה מיוצרות תחת תקנים מחמירים ואיכות ללא פשרות.
באולטימה שמים דגש על הנדסת אנוש תוך שמירה על פרופורציה מושלמת בין  גובה, עומק ורוחב מערכת הישיבה המבטיחה נוחות ישיבה לאורך זמן.
אולטימה מפקחת על כל תהליך הייצור החל מעיבוד העור, דרך ייצור המסגרת, ייצור גומי אוויר וחיתוכו ועד לבקרת האיכות לפני אריזת המוצר והגעתו לארץ.

מערכות ישיבה מעור של אולטימה מעניקות עיצוב מחדש לבית

באולטימה תוכלו למצוא מגוון מערכות ישיבה מעור מלא ומערכות ישיבה מעור בשילוב בד. אולטימה מביאה אל הצרכן הישראלי את בשורת העיצוב, הנוחות והיוקרה – מערכת ישיבה מעור ברמה הגבוהה ביותר השומרת על המראה שלה לאורך שנים.

ממה מורכבת חוויה של להכניס מערכת ישיבה מעור איטלקי הביתה?

בראש ובראשונה מראה יוקרתי ומלא נוכחות, סיירו בגלריית מערכות הישיבה מעור ונסו למצוא את הדגם שיאיר לכם את הסלון, קחו בחשבון מימדי גודל ונפח כדי שהסלון ישאר מרווח למערכת הישיבה יהיה את המקום שלה.

כשאתם בוחרים מערכת ישיבה מעור דבר ראשון – שבו עליה והתרווחו יופי אינו תחליף לנוחות ובאולטימה משלבים נהדר בין השניים….הנוחות לשכב אל מול מסך הטלוויזיה או הישיבה עם העיתון וקפה הבוקר – תרגישו בנוח! זה אולטימה.