ספות בסגנון מודרני

החדר המרכזי ביותר בכל בית, הוא הסלון. זהו מקום המפגש של כל המשפחה לצפייה בטלוויזיה או שיחה משותפת, האזור שבו אנו מארחים ופינה נוחה להירגע בסוף כל יום. כשאנו מעצבים סלון, נרצה להקנות לו מראה מרשים ויוקרתי, שכן הוא “הפנים” של הבית – המקום הראשון שאותו יראה כל אורח, אדם קרוב או מכר רשמי. באותה המידה, הסלון צריך למלא תפקיד של נוחות ולהיות המקום החם והמזמין ביותר עבורנו, חדר משפחה.

העידן המודרני הביא עימו סגנונות עיצוב רבים ומבחר גדול של רהיטים. בחירת סלון אינה קלה כבעבר, והלבטים סביב העניין עלולים לבלבל ולהטעות. בעת בחירה זו חשוב לוודא שהעיצוב תואם לכלל הבית, ומתכתב איתו באופן הרמוני ובקו רגוע. נדאג להתאים רהיטים איכותיים ותואמים, וכמובן – ספה מושלמת.

עיצוב מודרני

הסגנון המודרני הוא אחד מסגננות העיצוב הנפוצים יותר כיום. הוא מתבטא בעיצוב מינימליסטי ללא קישוטים ודוגמאות רבים, אלא במראה נקי. מאחר ופריטים רבים אינם ישולבו בעיצוב מסוג זה, כל פריט יבחר בקפידה ויהיה מרשים ואופנתי, בעל צורה ייחודית המתאימה לחלל. הספה– לב ליבו של הסלון, תהיה המרשימה והבולטת ביותר, ומחשבה רבה תושקע בבחירתה.

הצבעים העיקריים בסלון המודרני לרוב יהיו צבעים קלסיים (שחור, אפור, בז’, לבן), צבעים אחידים המשדרים אלגנטיות. במקרים רבים ישולבו בחלל נגיעות של צבע, מספר פריטים נלווים כגון: כריות, תמונות, רהיטים ואקססוריז נוספים בגוונים בולטים. 

סוגי ספות

הסגנון המודרני משתמש בחומרי גלם “מודרניים” בריהוט: מתכת, זכוכית, פלסטיק, בטון. הספות עשויות גם כן מחומרים לא שגרתיים, כמו ספות עור וספות סאטן. ישנו גם מגוון רב של ספות בד במרקמים שונים ובמילויים ונפחים שונים. הסלון המודרני לא מוגבל בקווים ומתארים, לכן הספות מגיעות בצורות שונות, החל מספות בעלות מראה ישר ומוקפד ועד ספות בעלות צורה גלית וספות עגולות. 

עיצוב מודרני במקרים רבים מספק רהיטים בעלי ערך מוסף. כדי לשמור על חלל ריק ככל האפשר, נוספו פתרונות אחסון מיוחדים לכל החפצים. פתרונות אלו לא נגמרים בעולם המטבח והארונות.

ספות נפתחות למיטה הן פתרון אחסון מצוין החוסך מקום בחדר ומספק שימוש כפול. המיטה הנוחה והפרקטית מוסווית היטב בספה היוקרתית, כך שבשני המקרים היא נראית אלגנטית ללא רבב.  

בחירת ספה

בחירת הספה חייבת לעלות בקנה אחד עם העיצוב הכללי של הבית ועם ממדי החדר. ספה גדולה מוסיפה רושם רב, אך בחללים קטנים היא עלולה לגרום למראה עמוס. ניתן לשלב מערכות ישיבה קטנות יותר בחלל, בעלות מספר פריטים. 

חשוב לבחור ספה בצבע נעים לעין, בעלת עיצב בולט אך לא צעקני, כך שלא תמאס עלינו במשך הזמן. אם בוחרים מערכת ישיבה, ניתן לבחור שני צבעים לספות והכורסאות וליצור משחק צבעוני מעניין. 

המראה הכולל יושלם באמצעות שולחן סלון ושטיח בצבע סולידי, אשר יחבר את חלקי התמונה יחדיו וידגיש את ייחודיותה ועוצמתה של הספה. 

WhatsApp chat

מבצע קיץ
באולטימה רהיטים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | כפוף לתקנון

רוכשים מערכת ישיבה

ומקבלים מתנה יוקרתית

רוכשים מערכת ישיבה

זיכוי של עד 3000 ש"ח
על מערכת הישיבה הישנה