ריהוט יוקרתי לבית

התחושה הביתית, העיצוב שממנו נהנים והנוחות הכללית של בני הבית נשענים במידה רבה על הריהוט שבו בוחרים. כדי שחדרי המגורים והסלון יהיו במיטבם, כדי שתשרור הרמוניה בחדרים השונים כגון חדר הארונות, המטבח, חדר הרחצה וכן הלאה, כדאי להעדיף ריהוט יוקרתי לבית: ריהוט מוקפד בהתאמה אישית.

ריהוט שמשדר אווירה

יש הרבה מאוד סוגים של ריהוט יוקרתי לבית, ולא ניתן להמליץ באופן חד משמעי על סגנון כזה או אחר שיתאים לכולם. הכלל המנחה הראשון שכדאי להתחשב בו הוא שריהוט יוקרתי צריך לשדר אווירה מוקפדת. אין זה מספיק שהשולחן של פינת האוכל יהיה נאה ויציב או שמערכת הישיבה תהיה נוחה. אלה היבטים חשובים, כמובן, אבל ריהוט יוקרתי באמת צריך דיוק וניחוח יוקרתי. חלקי הריהוט השונים בכל חדר צריכים לתקשר זה עם זה מבחינה עיצובית. סידור הרהיטים ברחבי החדרים ובין החדרים צריך להיות נכון ומדויק. ובנוסף – חומרי הגלם שמהם מייצרים את הרהיטים צריכים להיות מובחרים, איכותיים ומעולים.

ריהוט שמתאים לכם

כדי להיות מרוצים באמת מהריהוט שבוחרים, יש לשים לב שבוחרים ריהוט שמתאים לכם ושמתאים לקונספט העיצובי שמדבר אליכם. ריהוט יוקרתי לבית יכול להיות מורכב מחומרי גלם שונים ולא לכל אחד יתאים אותו ריהוט.

  • יש אנשים הסבורים שלבית שלהם יתאים אך ורק ריהוט שעשוי מעץ מלא.
  • יש אנשים הסבורים שרהיטים יוקרתיים צריכים להיות בעלי מראה כבד.
  • יש כאלה שאוהבים שהרהיטים שלהם משולבים מחלקי עץ, מתכת ולעיתים גם זכוכית.
  • יש כאלה שיעדיפו באופן מובהק רהיטים שמבוססים על השראה קלאסית ויש כאלה שמעדיפים רק רהיטים בהשראת מעצבים מחו”ל.

בנוסף, חשוב להתאים בין גודלם של הרהיטים לבין שטח החלל והגודל של החדר שאליו הם מיועדים. אין מדובר רק בארונות או בכונניות בעלי גובה ונפח מתאימים. יש גם הבדלים משמעותיים בגדלים של מערכות ישיבה שונות, שולחנות אוכל וכדומה.

יוקרה – גם בגינה

עבור אלה שמתגוררים בדירת גן או בבית צמוד קרקע, ריהוט יוקרתי לבית יכלול כמובן גם ריהוט גינה מיוחד. בשנים האחרונות ניתן למצוא עיצובים מפתיעים ואפילו מרגשים של רהיטי גינה ורק מעטים מסתפקים בריהוט פשוט וחסר מעוף. ריהוט גינה יוקרתי יכול לכלול מערכות ישיבה מדהימות, ספסלים מרהיבים ופינות קפה מעודנות. ריהוט יוקרתי לגינה כולל לא פעם גם פתרונות הצללה מצוינים, כיסאות נוח ושיזוף ועוד. רהיטי גינה איכותיים, בהחלט אפשרי שיהיו מאוד צבעוניים, בעלי מראה חי וזוהר. עם זאת, יש גם סגנונות בעלי מראה סולידי יותר, אך יוקרתי.

WhatsApp chat

מבצע קיץ
באולטימה רהיטים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | כפוף לתקנון

רוכשים מערכת ישיבה

ומקבלים מתנה יוקרתית

רוכשים מערכת ישיבה

זיכוי של עד 3000 ש"ח
על מערכת הישיבה הישנה