סלוני עור המדריך המלא – כתבה 2 בסדרה

סלוני עור – תהליך עיבוד העורות

התהליך משמר את העורות והופך את תכונותיהם הטבעיות לתמידיות. התהליך הכימי מבוצע באמצעות מלחים אלקליניים של כרום-3, האמצעי הנפוץ ביותר לעיבוד עורות מתחילת המאה העשרים. תהליך הכרום מהיר ומאפשר בקרה קלה. כל העורות הגלמיים נעשים תחילה כחולים בתהליך עיבוד העורות המבוצע במיכלים סובבים גדולים, מקבלים העורות גוון כחלחל במידת מה. התהליך השלם אורך 24 שעות בקירוב. שאריות הכרום מוסרות ממי התהליך, ואלה משוחררים, אחרי טיהור במתקן טהור מוניציפלי, לסביבה.
אחרי העיבוד העורת נסחטים. לאחר מכן יש לבצע את שלושת השלבים האחרונים בתהליך והם, פיצול, גילוח וצביעה. את העורות העבים, מפצלים לפני העיבוד.

צביעה

אחרי סילוק רוב המים מהעור, יש לפצל אותו לשתי שכבות, שכבת “שיער” העליונה ושכבה מפוצלת תחתונה. את השכבה המפוצלת מספקים לחברות המתמחות שסוגים שונים של מוצרים מעור זמש. עור “השיער” עובר לשלב הבא בתהליך עיבוד העור שלנו, ומיועד למפעלי ULTIMA לייצור מערכות הישיבה . עור ULTIMA  נצבע לכל העומק הגילוח מתאים וקובע את העובי הסופי של עור השיער המפוצל. כל עורות ULTIMA נצבעים לכל העומק. בעבר השתמשו בצבעי אנילין הרעילים. כעת השם אנילין שורד בשם העור הנצבע לכל http://cialis5mgbestprice.com עוביו ‚ העורות סובבים במכלים גדולים משך כ- 8 שעות עם חומרים מסיימים, צבע ושומן. כעת מוקנים לעור הגוון הבסיסי, הרכות והחוזק. את העור מעבירים בעודו לח למכונת מתיחה. המים נלחצים החוצה והקפלים והקמטים מוסרים מהעור. לאחר מכן מייבשים את העורות באחת משתי השיטות הבאות, בשיטת המתיחה במצב לח או התליה לייבוש. השיטה הנבחרת תלויה בסוג העור. כאשר העורות נמתחים על מסגרות אנכיות התהליך מכונה ייבוש במתיחה. בשיטה השניה מאפשרים לעורות להתייבש כשהם תלויים על מוטות. “לרכך” לאחר שלב הייבוש מכיל העור עדיין 10% מים, ובמישוש הוא קשיח במידת מה. כדי לרכך את העור מעבירים אותו דרך “מכונת ריכוך” או מסובבים אותו במיכל יבש עשוי עץ.

גימור

תהליך הגימור המבוצע אחרי הסחיטה, משמר את התכונות הפנימיות שנרכשו זה עתה, וגם מעניק את המראה הסופי של השטח. כאן מקבל עור NATURAL רק הספגה קלה. הטיפול הופך את המשטח קצת יותר עמיד בפני זיהום, אך אינו משנה במאומה את האיכות הטבעית של העור. בשלב הזה גם מקבלים העורות המיועדים לסביבות יותר תובעניות את טיפול השטח הסופי.

הכי קרוב לטבעי

אף בעורות הפרפקט ניתן להבחין בכל התכונות הטבעיות של העור כגון עקיצות חרקים וקפלי עור. אך בתהליך הגימור הופכים אותו ליותר עמיד וקל יותר לשמירת ניקיון. תערובת מלכד על בסיס מים, עם גורם קיבוע ועם פיגמנט צבע מיושמים על פני השטח. בשלב הזה ניתן אף להשפיע על הגוון ועל ברק העור.

קל יותר לשמור על הניקיון

המשטח של עור הפרפקט חלק הרבה. פיגמנט הצבע ממלא כמעט לגמרי את נקבוביות ואת אי – הסדירות בעורות. לכן קל מאוד לשמור על נקיון העור, וגם אם מוכתם, קל לרחצו ללא בעיות. בתהליך הגימור ניתן גם לכלול צביעה של אפקטים.

WhatsApp chat

מבצע קיץ
באולטימה רהיטים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | כפוף לתקנון

רוכשים מערכת ישיבה

ומקבלים מתנה יוקרתית

רוכשים מערכת ישיבה

זיכוי של עד 3000 ש"ח
על מערכת הישיבה הישנה