טיפים לעיצוב ושדרוג הבית

טיפים לעיצוב ושדרוג הבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אם אתם מצויים בפני תהליך עיצוב ושדרוג ביתכם הקיים, חשוב מאוד שתדעו כיצד לעשות זאת בצורה הנכונה. ראשית כל, עליכם לדעת כי בכדי לעצב ולסגנן את ביתכם בצורה הטובה ביותר, יש צורך לבחור קו עיצוב, אשר יתבטא באופן האידאלי בכל חלל וחלל בבית. בחירת קו עיצובי היא לא תמיד דבר פשוט.

אנשים רבים מוצאים את עצמם מתלבטים בין סגנונות העיצוב השונים המוצעים כיום עבור בתים פרטיים. ישנם אנשים הבוחרים בסגנון עיצוב כפרי עבור ביתם, היוצר בבית אווירה רומנטית וחמימה. מנגד, ישנם אנשים הבוחרים דווקא עיצוב פנים מודרני, אשר שם דגש על הפונקציונאליות, האיכות והיוקרה. לא משנה באיזה סגנון תבחר לעצב את ביתכם, יש לבחור מעצב פנים מנוסה ומקצועי בתחום העיצוב הספציפי אשר אתם בוחרים בו.

טיפים לעיצוב ושדרוג הבית

כיצד תעצבו את ביתכם בצורה הטובה ביותר

לאחר שתבחרו את קו העיצוב אשר ינחה את עיצוב הבית כולו, בכדי לעצב את הבית בצורה נכונה, יש לשים דגש על כמה פרמטרים:

  1. בחירת הריהוט עבור הבית – בחירת הריהוט עבור הבית חייבת להיות מותאמת לסגנון הבית. במידה ובחרתם לעצב את ביתכם בסגנון כפרי ומיושן, הרי שריהוט במראה עץ כבד, הוא הריהוט שיתאים ביותר לסגנון זה. לעומת זאת, עיצוב פנים מודרני דורש ריהוט מתקדם מבחינה טכנולוגית, משוכלל, איכותי ויוקרתי, אשר עשוי ממיטב החומרים העכשוויים.
  2. בחירת הצבעים לבית – בעוד שעיצוב בית בסגנון כפרי, יתמקד בעיקר בצבעי החום- שמנת עבור קירות הבית ורהיטי הבית, הרי שהסגנון המודרני הוא סגנון שידרוש צבעים כגון: אפור, שחור ולבן עם נגיעות קטנות של צבע
  3. בחירת פריטים דקורטיביים ופונקציונאליים לבית – בין אם מדובר בווילונות ובין אם מדובר בשטיחים, תמונות ועוד, הרי שהם צריכים להיבחר באופן המושלם עבור עיצוב הבית. וילונות מודרניים הם וילונות גלילה חשמליים וייחודיים, בעוד שווילונות המתאימים לעיצוב כפרי הם וילונות בד או וילונות רומאיים
  4. תאורה לבית – תאורה לבית בסגנון כפרי, לרוב תהיה תאורה בצבע צהוב, אשר מעניקה לבית אווירה כפרית וחמימה. בעוד שאווירה התואמת עבור עיצוב פנים מודרני של בית, תהיה תאורה את תותאם באופן האידאלי לכל מרחב. את התאורה יהיה ניתן להתאים על פי הצורך. תאורה מודרנית היא תאורה אשר ניתן לכווננן בכל מקום בצורה האידאלית עבור צרכיו.

בסופו של דבר, לא משנה אם תבחר בעיצוב בית מודרני בקווים נקיים ובחללים גדולים ופתוחים, או בעיצוב פנים כפרי, הרי שחשוב מאוד לבחור עבור ליווי בתהליך זה מעצב פנים אשר מומחה בתחום העיצוב הספציפי אותו בחרת עבור עיצוב ביתך.

WhatsApp chat

מבצע קיץ
באולטימה רהיטים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | כפוף לתקנון

רוכשים מערכת ישיבה

ומקבלים מתנה יוקרתית

רוכשים מערכת ישיבה

זיכוי של עד 3000 ש"ח
על מערכת הישיבה הישנה