עיצוב חדרי ארונות בחדרי שינה קטנים

עיצוב חדרי ארונות בחדרי שינה קטנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עם העלייה בצפיפות הדיור בערים הגדולות יותר ויותר ניתן לראות מגמה של דירות קטנות בעלות חדרים קטנים. הדירות הקטנות מאופיינות במטבחים מצומצמים ויעילים יותר מבחינה פונקציונאלית, בחדרי שינה קטנים וביעילות מרבית בתכנון כל אחד מחדרי הבית השונים. אין ספק כי האילוצים הטכניים מביאים עמם פרץ של יצירתיות מורגשת ופטנטים משמעותיים בכל אחד מחדרי הבית. עיצוב חדרי הבית הופך להיות אתגר של ממש תודות לגבולות ולאילוצים השונים.
חדרי ארונות הם בין האלמנטים המשמעותיים ביותר שקיימים ומאפשרים לנצל ביעילות את שטחי הבית הקיימים. חדרי ארונות פונקציונליים מסוגים שונים מאפשרים ניצול טוב של השטחים הקיימים במטבח ובחדר השינה, בסלון ובמחסן. אין ספק כי חדרי ארונות גורמים לפרקטיות יעילה בחדרי הבית. על מנת להבטיח יעילות מקסימלית ועיצוב מרשים של חדרי הארונות ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לפונקציונאליות של החדר וליעילותו בעבור דיירי הבית.

 

על מנת להבטיח ניצול מקסימלי של שטח חדרי הארונות בבית רצוי להשתמש בפתרונות חכמים המאפשרים אחסון נוח. ארונות הזזה, ארונות נסתרים ופתרונות נוספים מהווים את עילית עולם העיצוב כיום. שילוב של ארונות מעוצבים הכוללים פטנטים שונים לאחסון יכול לחסוך לא מעט שטח ולפנות מקום לנעליים או למרחב גדול יותר בחדר השינה.

חשיבותם של חדרי ארונות

חדרי ארונות בגדים הינם בין האלמנטים המשמעותיים ביותר המאפשרים לנו לחיות חיים מאורגנים. תודות לחדרי ארונות בניגוד לארונות פשוטים אנו יכולים ליהנות משטח עצום בחדר השינה ולשמור על סדר וסגנון חיים מרשים ואיכותי. עיצוב חדרי ארונות הינו רב משמעות ליצירת איכות חיים בבית וסגנון מרשים. חדרי שינה קטנים ובדירות קטנות – עיצוב חדרי ארונות מהווה אתגר משמעותי יותר מאשר בכל מקום אחר. אין ספק כי מדובר בעניין בעל חשיבות מרכזית – שכן בדירות קטנות כל סנטימטר קטן הוא רב משמעות. העיצוב של חדרי ארונות צריך להתבצע ביחד עם דיירי הבית.

על מנת להבטיח פונקציונאליות ותכנון ברמה המקסימלית של חדר הארונות בחדר השינה חשוב לקחת בחשבון פרמטרים רבים: גודל חדר השינה, מיקומו ביחס לשאר הבית, מידת השימוש של בני הבית בבגדים השונים, מידת הצורך של בני הבית בארון בגדים לתלייה ולקיפול, אופן השימוש בבגדים מסוימים, מספר הנעליים ועוד. כל אלו הינם בעלי חשיבות מרבית בבואנו לעצב חדר ארונות מיוחד לבגדים בחדרי השינה בבית. הזמנת מעצב או קבלת טיפים רלוונטיים יכולה להיות סיוע משמעותי בעיצוב ארונות הבית לשביעות רצון הדיירים.

נכתב על יד חברת סליפ IN – חדרי שינה במבצע

WhatsApp chat

מבצע קיץ
באולטימה רהיטים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם...

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | כפוף לתקנון

רוכשים מערכת ישיבה

ומקבלים מתנה יוקרתית

רוכשים מערכת ישיבה

זיכוי של עד 3000 ש"ח
על מערכת הישיבה הישנה