עיצוב ושדרוג סלון הבית

עיצוב ושדרוג סלון הבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לא חייבים להשקיע הון רב בעיצוב הסלון על מנת לקבל תוצאות משודרגות. לעיתים, החלפה של רהיט מסוים או שינוי בגופי התאורה יספקו תוצאה מרהיבה ממש. הקפדה על רמת התאורה, הוספת וילון, שטיח או תמונה נאה יכולים לספק תוצאה מפתיעה. כמובן, מי שהפרוטה מצויה בכיסו יכול להיעזר במעצב פנים, אך כפי שנראה מיד – גם באופן עצמאי אפשר להשיג תוצאות לא רעות בכלל.

פרופורציות משודרגות

כל מעצב פנים ראוי לשמו וכל אדריכל בעל ניסיון מודעים היטב לחשיבות של פרופורציות נכונות בעיצוב החדרים בכלל והסלון בפרט. שילוב בין סלון רחב ידיים וריהוט זערורי לא יהיה מוצלח בדרך כלל. שולחנות מעוצביםהמתאימים לגודל החלל ולגודלה של מערכת הישיבה מקנים זרימה אסתטית יפה, המבוססת על פרופורציות נכונות. אגב, יש כמה טריקים שיכולים להשפיע מבחינה ויזואלית על תחושת הגודל של חלל הפנים. עוצמת תאורה חזקה יותר, תאורת רצפה, מיקוד התאורה על גבי אזור מסוים וכן גם בחירה בצבעים בהירים הופכים גם סלון קטן לכזה שנראה הרבה יותר מרווח ונעים.

חידוש דלת הכניסה

אין זה משנה אם דלת הכניסה לבית עשויה עץ או פלדה, אפשר בקלות לשדרג אותה בכדי ליצור כניסה מרשימה יותר ויפה יותר. דלתות עץ אפשר לשייף, ללטש ולצבוע בצבע חדש. אם יש אזורים פגומים על פני הדלת, ניתן למלא אותם בחומרי מילוי דמויי שפכטל. גם דלת פלדה אפשר לחדש בקלות, באמצעות רכישה של טפט ייעודי שמדביקים בדבק מגע על גבי הדלת עצמה. אם הסביבה רועשת מאוד, אפשר לבחור בחלונות כפולים ובדלתות עם אלמנט בידוד מרעש. קשה להפריז בתוצאה, ואיכות החיים בבית תשתפר.

עיצוב ושדרוג סלון הבית

פתרונות הצללה

כאשר יש חלון או מרפסת שפונים לצד מערב, לקראת הערב הסלון מקבל קרני אור טבעי – ובשפע. על מנת להפוך את הסלון לקריר יותר ולנעים יותר אפשר לבחור פתרונות הצללה כגון מרקיזה או וילון שקוף למחצה. יש כיום וילונות מרהיבים בעיצוב משגע, שמוסיפים הרבה מאוד חן לסלון ואפילו מקטינים את הוצאות החשמל (כשפחות חם, המזגן אינו עובד כל כך קשה). מי שאוהב להתרענן מפעם לפעם, החלפת הווילון בדגם חדש היא צעד קל, פשוט וממש לא יקר.

נישות לעיצוב ואחסון

הוספת נישות גבס מאפשרות לכל סלון להיראות אלגנטי יותר וגם מסודר ואסתטי. ניתן בקלות לתכנן נישת גבס שתתאים לטלוויזיה, כך שכל חוטי החשמל יהיו נסתרים מהעין והחזות של חדר האורחים תשתפר פלאים. יצירת נישת אחסון מוסתרת יכולה להתאים מאוד כתחליף לארון או למדפים גלויים, למי שרוצה מראה נקי ככל האפשר.

כאשר נוקטים צעד גדול יותר, כגון החלפת ריצוף, כדאי לתכנן היטב את המראה שיתקבל. צבע האריחים וגם גודלם משפיעים מאוד על הנראות. אריחים גדולים או קטנים מדי מפריעים לעין לא פחות מאשר רהיט שאינו מונח במקומו. שילוב של שולחנות יפים, תאורה מספקת ואריחי רצפה בגודל המתאים משדרגים עד מאוד את האסתטיקה של הסלון.

WhatsApp chat

Black Friday עד 60% הנחה

על הסלונים ומערכות הישיבה

השאירו פרטים והגיעו לסניף הקרוב

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | בכפוף לתנאי השימוש

הסניפים שלנו: ראשון לציון, רחובות, באר שבע, נתניה, חיפה.

sale in ultima