סלון פינתי או סלון ישר – מה עדיף?

סלון פינתי או סלון ישר – מה עדיף?

בשוק כיום ניתן למצוא שלל מערכות ישיבה אשר עימן אפשר לעצב את חלל הסלון הביתי שלכם. לפני שאתם קונים את הספה החדשה שלכם, חשוב להתייחס לסוג החלל שיש לכם, האם הסלון שלכם מלבני? האם הוא מרובע? האם הוא צר וקטן או רחב וגדול ממדים? עוד שאלה חשובה שיש לשאול היא כמה מקום פנוי קיים בחלל לטובת פינת הישיבה? לאחר שתענו על כל השאלות הללו, תדעו בדיוק איזה סלון עדיף לכם לרכוש.

היתרונות של סלון פינתי

כדי להבין טוב יותר האם מערכת ישיבה פינתית עדיפה יש להבין את היתרונות שהיא מעניקה, לפניכם כמה מהם:

סלון פינתי יכול להגיע בשתי צורות: צורה של ר’ שבה יש מספר מקומות רב מהספה הסטנדרטית המוכרת וצורה של ך’ סופית אם אתם רוכשים אותו עם שזלונג.

אם הסלון שלכם רחב וגדול ממדים, ספה פינתית היא מושלמת עבורכם שכן מערכות ישיבה אלא בדרך כלל מגיעות גדולות במיוחד ומאפשרות מקומות ישיבה מרובים. כאשר חלל הסלון גדול, מערכת ישיבה כזו תתפוס נפח בחלל העצום ותיצור פרופורציות בין הריהוט לגודל החלל. הדבר חשוב מבחינת נראות הסלון הכללית וגם מבחינת עיצוב הסלון. אם תבחרו סלון עור למערכת הישיבה הפינתית שלכם היא אף תשדר יוקרה בשל העור וגם בשל גודלה, ואתם תוכלו גם לארח מספר גדול של אורחים וגם ליהנות מספה גדולת ממדים.

אם הסלון שלכם קטן יותר וצר אך עדיין אתם רוצים להתפנק עם ספה פינתית, תוכלו לרכוש אותה עם שלזלונג אשר יאפשר לכם להשתרע בנוחות מול הטלוויזיה בסוף יום ארוך ומייגע. אין ספק שלשכב בסלון בנוחות רבה היא יתרון משמעותי לטובת הסלון הפינתי ובפרט אם הוא סלון בד. כמו כן, לספה עם שזלונג יש נראות יפה ומהוקצעת  והיא בהחלט מתאימה גם לחללים קטנים.

היתרונות של סלון ישר

אם עוד לא השתכנעתם לגבי הסלון הפינתי, נביא בפניכם גם את הטיעונים לרכישה של סלון ישר.

אם יש לכם סלון גדול, ייתכן שיש בו שלל רהיטים ופריטי נוי, סלון בסגנון ישר לא יעמיס על העין יחד עם שאר הפריטים הקיימים בחלל וייצור מראה הומוגני והרמוני. לא כדאי להעמיס שלל רהיטים ופריטים ועליהם להוסיף ספה גדולת ממדים אשר תיצור חלל דחוס ועמוס על כל הקיים. לסלון הישר מראה קלסי ועדיין יותר והוא יוכל לשרת אתכם טוב יותר.

אם יש לכם חלל צר ומלבני, הסלון הישר ישתלב בדיוק מושלם לחלל מסוג זה. הוא ייצור הקבלה בין צד אחד לצד השני של החדר ולא יחסום לכם את החלל או יעמיס עליו. אם אתם זוג צעיר שרק עבר לדירה חדשה שהיא אינה גדולה במיוחד גם עדיף לרכוש סלון ישר שכן ניתן להתאים את מידותיו לחלל הקיים, תוכלו אפילו לרכוש ספה דו־מושבית בלבד כדי להתאים אותה לחלל הפנוי בדירה שלכם.

לסיכום, את בחירת הסלון יהיה נכון לעשות לאחר שתבינו את הצרכים שלכם, וכמובן בהתאם לטעמכם האישי. חשוב להקפיד שלא לקנות סלון שאינו מתאים לשטח הקיים, שכן אז תמצאו את עצמכם עם סלון שאין בו שימוש.

 

WhatsApp chat

פתיחת שנה עד 60% הנחה

על הסלונים ומערכות הישיבה

השאירו פרטים והגיעו לסניף הקרוב

ט.ל.ח | *על הדגמים המשתתפים במבצע | בכפוף לתנאי השימוש

הסניפים שלנו: ראשון לציון, רחובות, באר שבע, נתניה, חיפה.

SALE in Ultima