שאלות ותשובות - אולטימה רהיטים

שאלות ותשובות

איזה סוג עורות יש היום ואיך אדע מה מתאים לי?

» קרא את התשובה

העור כרקמת תא, תוצר מאוד מורכב על מגוון צורותיו. עקרונית ניתן להצביע על שני סוגי עורות- עורות מגונים יותר ועורות המוגנים פחות, ובראש פירמידת האיכות ממוקם העור האיכותי והיקר ביותר – "עור נאטורל". פועל יוצא של שלאלה זו היא שאלת הפרקטיות של סוגי העורות אמיתיים לאורך זמן, כאן נכנס לביטוי פרמטר אינטנסיביות השימוש ואופן השימוש במערכת הישיבה. העורות מבית אולטימה מיוצרים צבעים ובעיבודים שונים באיטליה, שם גבולות היצירה והדימיון עצומים. אולטימה שמה דגש להרכבת מערכות סלון מעור אמיתי מלא בכל חלקי המערכת – עור איטלקי שעבר את מבחני הבדיקה שלנו .

» סגור

אם הספה מתלכלכת מכל סיבה שהיא, מה עושים?

» קרא את התשובה

בתשעים אחוזים מהמקרים במערכות עור איכותי – אפשר לנקות. כדוגמה: כתם דיו, שנחשב לכתם שקשה להסירו, מנגנון הטיפול המקצועי של אנשי השירות מבית אולטימה כולל שפשוף וצביעה מקומית לפי פרמטרים מדודים, מנגנון טיפול שיביא את העור למצבו הקודם ללא הכר. תמיד אפשר למצוא דרך להעלים את הכתם. ההבדל המשמעותי ביותר במיוחד בעיניין כתמים בהשוואה למערכת ישיבה המרופדת ממד שבה כאשר יש כתם המצב אבוד – אין מה לעשות! הכתם נשאר ואי אפשר להסירו.

» סגור

האם אני אמור לטפל בספת העור שלי? כל כמה זמן אני צריך לבצע טיפול כזה?

» קרא את התשובה

בשנה הראשונה והשנייה לאחר רכישת מערכת הישיבה אין צורך בטיפול לבד מהטיפול השיגרתי מבתכם בניקיון בסיסי רגיל. לכל סוג עור יש טיפול שונה, ככלל ככל שהעור מוגן יותר כך קל לתחזק אותו. צוות אולטימה מדריך את הרוכשים בשיטות הניקיון השונות המתאימות לסוגי העורות השונים. זמני הטיפול במערכות הישיבה קשורים קשר ישיר לאינטנסיביות השימוש בהן ובסוג העור. כמובן שככל שאיכות העור עולה כך הטיפול בו דורש יותר השקעה.

» סגור

מה אורך החיים של ספת עור אמיתי?

» קרא את התשובה

באופן עקרוני קשה להגדיר במדוייק את אורך החיים של ספת עור אמיתי, מאחר וקיימים שני פרמטרים מהותיים המשפיעים על אורך החיים של מערכות ישיבה.
א. אינטנסיביות השימוש במערכת הישיבה – לחילופין נשאלת השאלה למי מיועדת מערכת הישיבה? משפחה עם 5 ילדים? זוג צעיר?
ב. איכות – סוג העור הנבחר, צבע ועיבוד העור.
אנו יכולים להעריך כי מערכת סלונית שמטופלת כיאות יכולה להישמר לאורך עשרות שנים. אך עוד לפני רכישה של סלון, תפקידם של אנשי המקצוע באולטימה הוא לדעת להתאים באופן מדוייק ביותר מבין מגוון סוגי העור השונים, את הריפוד המערכת לצרכים ולשימושים השונים של מגוון הלקוחות. חשוב לדעת כי לא כל סוגי העורות ולא כל עיבודי העורות מתאימים לכולם.

» סגור

מהם היתרונות ברכישת מוצר עור אמיתי לעומת מוצר מחומר דמוי עור או חיפוי אחר?

» קרא את התשובה

בעולמנו המתקדם לכל מוצר איכותי מוצעים מוצרי חיקוי זולים שמנסים להתקרב למקור בעיקר בתונות המראה. השוק מציע כחיקוי למוצרי העור מוצרים סינטטיים שניקראים דמויי עור או עור סינתטי אשר מאבדים ממראם ואיכותם תוך זמן קצר בעקבות החשיפה לאור ולחמצן, ובכך מאבדים את הגוון והחיות.
עמידות לאורך שנים- בעור הזמן והשימוש תורמים להשתבחות מערכות עור אמיתי, הם פוגעים במערכות עור סינתטי ובד וגורמים לפגיעה במראה שלו.
חיקוי עור או עור סינתטי אינו "נושם" וגורם לתחושת דביקות ואי נעימות לעומת המגע הרך והמלטף של עור אמיתי ומשובח.
צבע – במערכות עור משולב ניתן לראות הפרשי צבע בין העור האמיתי לדמוי העור בחיבורים בינהם. העור האמיתי חזק וצפוף יותר (ככל רקמת עור) מהעור התעשייתי, שהינו חיקוי לרקמת העור, לכן החיבור בינהם הוא בעייתי מאוד ולא מוצלח. עם הזמן החיבור בדרך כלל נפתח ואינו מחזיק מעמד.
נוחות – מערכות העור מאופיינות ברכות ובנעימות, וממותג כמובילות בתחום זה. פינוק זה שם המשחק כאן. בבניית מערכות עור אין הכרח שהעור יהיה מתוח וכך גם הספוגים נוטים לרכות.
במערכות הבד והעור הסינתטי הקווים יותר מתוחים, וכך גם הספוגים והגומי הפנימי, פונקציה מתבקשת כדי לשמור על המערכת לאורך זמן.
מחיר- אולטימה מציעה מגוון רחב של מערכות ישיבה בעור איכותי לכל כיס.
אולטימה מייצרת ומוכרת מוצרי עור איכותי מלא בלבד! ללא שילוב עור בינתטי כהוג במוצרים דומים מהמזרח הרחוק או ע"י יצרני מערכות זולות יותר אשר מנסים לחסוך בכמות העור האמיתי ע"י שימוש בתחליפי עור בגב ובצידי הספה.

» סגור

ליועץ עיצוב - 072-3937673 או מלאו פרטים